1398/02/17
ثبت تجارب سازمانی در سامانه کشوی ثبت تجارب (شرکت در جشنواره ثبت تجارب وزارت بهداشت)

به استحضار می‌رساند نظر به اهمیت تجربیات کسب شده که حاصل سال‌ها تلاش، تفکر و اقدام کارکنان و مدیران دانشگاهی در زمینه‌های مختلف است، وزارت بهداشت اقدام به راه‌اندازی سامانه ثبت تجارب و برگزاری جشنواره کشوری تاپ (تقدیر از برترین تجارب، برترین تجربه نگاران و برترین دانشگاه‌های مشارکت‌کننده در ثبت و تسهیم تجارب در سطح کشور) نموده است. 

بر این اساس خواهشمند است ضمن اطلاع‌رسانی مناسب به کلیه کارکنان، دستور فرمایید نسبت به پیگیری ثبت تجارب آن مرکز / واحد در سامانه مذکور اقدام مقتضی صورت پذیرد (طبق برنامه پیشی بینی شده وزارت، این جشنواره در زمستان هر سال برگزار خواهد شد).

آدرس سامانه: exm.behdasht.gov.ir

همچنین لازم به ذکر است که در دانشگاه شورای راهبردی مدیریت دانش تشکیل گردیده و در سطح گسترده به بررسی ایده‌ها، طرح‌های اجرایی و تجربیات سازمانی می‌پردازد. با توجه به اینکه رویکرد آتی دانشگاه برقراری ارتباط بین سامانه کشوری و سامانه دانشگاه است و مقرر شده است به‌محض ورود اطلاعات به سامانه دانشگاه، اطلاعات به سامانه کشوری نیز وارد شود، همکاران محترم می‌توانند به جهت حفظ حقوق مادی و معنوی خود از این فرصت نیز در راستای ثبت دانش و به اشتراک‌گذاری آن با دیگران بهره‌مند شوند. کارشناسان مدیریت دانش این مدیریت آماده راهنمایی و همکاری در این خصوص هستند.

خانم معافیان (داخلی 7275)

خانم سخنور (داخلی 7815)

آدرس سامانه: idea.sums.ac.ir

Views:
255
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal