به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوانات:
اهدای خون اهدای زندگی.
مشارکت گسترده پرسنل شبکه بهداشت و درمان در کنار شهروندان بواناتی در پایگاه انتقال خون.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوانات، از مشارکت گسترده پرسنل شبکه بهداشت و درمان در کنار شهروندان بواناتی در پایگاه انتقال خون شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوانات، دکتر«زهرا کریمی» گفت: با استقرار تیم پایگاه انتقال خون شیراز در بیمارستان قدیم شهرستان در روز های 14و15 دی ماه تعداد 184 نفر مراجعه و تعداد 141نفر شرایط اهدا خون را داشتند که میزان 71000سی سی خون دریافت شد.

دکتر زهرا کریمی افزود: هدف از این اقدام خیرخواهانه، ترویج فرهنگ اهدای خون و کمک به نیازمندان به خون و فرآوده های خونی عنوان کرد و با درخواست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوانات پایگاه سیار انتقال خون هلال احمر فارس هر 3 ماه در این شهرستان حاضر و از مردم خونگیری را انجام می دهد.

زهرا عاشوری«مسئول امور آزمایشگاه های بوانات»افزود: با توجه به کمبود ذخایر خون و فراورده های خونی در مراکز درمانی استان و نیاز بیماران مبتلا به سرطان، تلاش کرده ایم با هماهنگی با پایگاه انتقال خون استان اکیپ سیار در طول سال چندین بار در شهرستان حضور یابند تا شهروندان نوع دوست بواناتی بتوانند در این امر خدا پسندانه شرکت کنند.

گفتنی است :حضور رئیس و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و مدیر بیمارستان ولی عصر(عج) در پایگاه انتقال خون و شرکت در این امر خیر خواهانه در کنار دیگر پرسنل و شهروندان بواناتی چشم گیر بود.

 
  
  
 
تاریخ:
1398/10/22
تعداد بازدید:
225
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal