به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوانات
تشدید نظارت بر عملکرد نانوایی های شهرستان بوانات
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوانات،در دومین بازدید تیمی با حضور دادستان،فرماندار، فرماندهی نیروی انتظامی،رئیس شبکه بهداشت و درمان از واحد های نانوایی و تولیدی های لبنیات سنتی بازدید شد.

تشدید نظارت بر عملکرد نانوایی های شهرستان بوانات

در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از واحد های صنفی حساس به صورت مشترک بازدید شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوانات،در دومین بازدید تیمی با حضور دادستان،فرماندار، فرماندهی نیروی انتظامی،رئیس شبکه بهداشت و درمان از واحد های خبازی و تولیدی های لبنیات سنتی بازدید شد.

دکتر«زهرا کریمی» رئیس شبکه بهداشت و درمان بوانات گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونای جدید نظارت کارشناسان بهداشتی بر واحد های صنفی حساس در راستای پیشگیری و کنترل این بیماری تشدید یافته است.

وی افزود: در این بازدید مشترک یک واحد خبازی به علت عدم رعایت دستورالعل های بهداشتی با دستور دادستان شهرستان تعطیل شد.

دکتر کریمی گفت: پیش از این به منظور رعایت بهداشت و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دستورالعمل های بهداشتی به تمامی واحد های خبازی ارسال شده و تمامی واحد های خبازی ملزوم میباشند. نان مورد درخواست مشتریان را در کیسه های پلاستیکی سفید شفاف قرار داده و دراختیار مشتری قرار دهند،واحد های نانوایی حق دریافت مستقیم پول را ندارند و مشتری از طریق کارت خوان شخصا پرداخت و در صورتی که کارت به همراه نداشته باشند لازم است مشتری پول را در سبد یا کیسه ای که متصدی تعبیه کرده قرار دهند.

 
تاریخ:
1399/01/23
تعداد بازدید:
252
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal